Exkluzivní bezrámová okna & dveře

U swissFineLine se důraz klade na absolutní průhlednost. Vysoce izolační hliníková hrana zapadá hladce do stěn, podlah a stropů, zatímco bezrámová posuvná okna spojují exteriér s interiérem a poskytují tak nádherný výhled na vnější krajinu a vytvářejí tak skvělý požitek z bydlení.

Co nás dělá výjimečnými:

Individuální přístup

Jedno okno - nespočet možností.

Se swissFineLine se Vám postaráme o úplné řešení, tak jak jste si to představovali. Velkoformátová okna nebo netradiční verze našich produktů pro nás nepředstavují žádné překážky - právě naopak, máme všechny kreativní dovednosti potřebné k tomu, abychom přijali jakoukoli výzvu a učinili možné z napohled nemožného.

Nejbezpečnější oknochevron_right

Nejbezpečnější okno

swissFineLine zajišťuje vysoký stupeň osobní a majetkové bezpečnosti s nejvyšší ochranou proti vloupání RC4. Vaše okno také vydrží i ty nejextrémnější pokusy o vloupání.

swissFineLine Protectchevron_right

Nejvyšší zvuková izolacechevron_right

Nejvyšší zvuková izolace

Se swissFineLine Vás nic nevyruší. Systém vyniká vynikající zvukovou izolací (Rw = 46 dB). Váš domov se tak stává oázou klidu.

swissFineLine Silencechevron_right

Nedosažitelné rozměrychevron_right

Nedosažitelné rozměry

Je to všechno jen o pohledu. swissFineLine nabízí velikosti prvků až do 20 m². V tomto systému působí sklo jako samonosný konstrukční prvek, který umožňuje použití zcela bez jakéhokoli rámování.

swissFineLine Sizechevron_right

Tyto čísla se vztahují k příslušným zkušebním prvkům a mohou se lišit v závislosti na typu prvku.

Více než okno

Udělejte ze svého snu o bydlení realitu. Různé systémové verze s jejich příslušenstvím a možnostmi designu vám poskytují neomezenou volnost a maximální pohodlí.

Systémové verzechevron_right

Systémové verze

swissFineLine má vhodnou systémovou verzi s rohovým a výklenkovým řešením pro dosažení optimálních výsledků.

Možnosti Systemuchevron_right

Možnosti Systemu

Estetické a funkční možnosti elegantně završují celkový obraz bezrámového zasklení a nabízejí přidanou hodnotu.

Systémové příslušenstvíchevron_right

Systémové příslušenství

Systémy posuvných oken swissFineLine jsou kombinovatelné a vytvářejí tak individuální řešení. Pro větší pohodlí lze každý systém doplnit různými komponenty. Chytrá řešení se dokonale kombinují a vytvářejí tak celek s působivým designem.

Rozmanitost designuchevron_right

Rozmanitost designu

Kromě možností architektonického designu nabízí swissFineLine širokou škálu různých převedení designu.

Oceněný design - certifikovaná technologie

Okenní systém v rámci německé ceny za design nedávno obdržel ocenění „Special Mention“ za mimořádnou designovou kvalitu, přísné standardy kvality společnosti swissFineLine a atraktivní estetiku systému.

Bezrámové posuvné okno, které neustále vyvíjíme, splňuje různé požadavky známých testů a ve své třídě dosahuje špičkových hodnot.