Srdečné přivítání se swissFineLine

Vášeň a inovace jsou hodnoty, které naše rodinná společnost prosazuje hned od začátku. To je bezpochyby jeden z důvodů, proč naše nezávislá společnost úspěšně pokračovala ve svém vývoji v Emmentalu pod vedením rodiny Bergerů od roku 1886 beze změny až do současnosti.

Co nás odlišuje.

Naše filosofie je založena na principu „švýcarské dokonalosti“, což znamená, že pro nás je dostatečně dobré jenom to nejlepší. To se odráží v naší práci a je vyjádřeno nezaměnitelnou jednoduchostí a nadčasovým designem našich architektonických řešení zasklení. Rádi bychom oslovili každého z našich zákazníků individuálním poradenstvím, inovativními řešeními a prvotřídním servisem.

Odborná práce

Odborná práce

Věříme v kvalitu a ne kvantitu. Soustředěním se na míru, výrobu každého dílu a uspokojujeme tak individuální potřeby našich zákazníků.

Inovace

Inovace

Naše snaha o inovace prakticky neomezuje individuální přání zákazníka. Věříme, že inovace je zásadní pro dlouhodobý úspěch naší společnosti.

Služby zákazníkům

Služby zákazníkům

Náš přístup je zaměřen na naše zákazníky. Považujeme za privilegium doprovázet naše zákazníky po celou dobu od jejich počátečních snů až po jejich úplnou realizaci.

Vaše kontaktní osoba

swissFineLine Slovakia / Czech Republic

Ján Kováčik 
Manažer prodeje

+421 915 739 554

Kontaktchevron_right

Udržitelnostchevron_right

Jako nezávislá švýcarská rodinná společnost se firma swissFineLine zavázala k hodnotám, jako je kvalita, inovace, řemeslo a vášeň.

Jako společnost, která si je vědoma svých povinností, se také aktivně zapojujeme do projektů, které jsou ekonomicky, sociálně a ekologicky prospěšné.

VÍCEchevron_right

Kariéra

Hledáte novou profesní příležitost? Nabízíme atraktivní pracovní podmínky a možnost objevovat nové profesní možnosti.

V současné době nemáme otevřená žádná pracovní místa.