Doma v přírodě

Stejně jako slavný Farnsworthův dům Miese van der Rohe, i tento pavilon se nachází uprostřed zelené a idylické přírody v blízkosti Zürišského jezera. Vrcholem projektu je pavilon, který je podzemně spojen s přilehlým statkem.

Obklopen loukami a ovocnými stromy, pavilon nenápadně splývá s přírodou. Díky zcela minimálnímu zasklení jsou hranice obytné plochy a zahrady zcela propojeny.

Posuvná okna lze ovládat automaticky pouhým stisknutím tlačítka, čímž se obytný prostor téměř úplně otevře. To vytváří speciální požitek z bydlení, které je blízko u přírody a působí neomezeně.

"Zde trávíme náš každodenní život - uprostřed přírody; tady zveme hosty a společně vaříme.“

Anna Thomas, majitelka příbytku

Anna Thomas, majitelka příbytku

Aby byl pavilon vůbec realizován, musel být vybudován jako přístavba historického statku ze 17. století, ve kterém naše klientka dříve bydlela.

Přesto by pavilon měl mít volně stojící charakter a právě proto bylo napojení na stávající dům realizováno pod zemí. Tenhle pavilon obsahuje také pokoje a soukromé místnosti jako útočiště.

"Rozhodně bychom znovu zvolili swissFineLine. A to z jednoho prostého důvodu: Vždy jsme cítili, že jsme byli od začátku v dobrých rukou. Výsledek mluví sám za sebe."

Anna Thomas, majitelka příbytku

News

Reportage Villa Zürichchevron_right

Reportage Villa Zürich

The modern way of life. An exclusive villa with farsightedness.

Klare Sache: swissFineLinechevron_right

Klare Sache: swissFineLine

An insight into the company history and the history of the modern window.

Reportage Villa Düsseldorfchevron_right

Reportage Villa Düsseldorf

The modern way of life. An exclusive villa with farsightedness.